тот, кто приходит к тебе играть (fish_n_lilies) wrote,
тот, кто приходит к тебе играть
fish_n_lilies

Конституція України має гарантувати захист від дискримінації для ЛГБТ

Оригинал взят у schredingerscat в Конституція України має гарантувати захист від дискримінації для ЛГБТ
Якщо петиція збере 25000 підписів, то її буде розглянуто, тому підписи дуже важливі.
Підписати можна тут.

Шановний пане Президенте!

Ми закликаємо Вас вжити заходів для того, щоб принципи рівності і недискримінації у здійсненні прав людини були чітко закріплені в новій Конституції України.

Зокрема, ми закликаємо вас забезпечити захист прав людини для лесбійок, геїв, бісексуалів, трансґендерних та інтерсексуальних людей (ЛГБТІ). Для цього сексуальна орієнтація та гендерна ідентичність мають бути включені до переліку ознак, дискримінація за якими заборонена (ст. 42 проекту Конституції).

ЛГБТ в Україні постійно зазнають дискримінації та насильства, за які дуже рідко наступає відповідальність. Нещодавній приклад – Київський Марш рівності (червень 2015р.), затьмарений жорстокими нападами, в результаті яких було поранено майже два десятки правоохоронців та учасників Маршу.

Стаття 42 проекту нової Конституції забороняє дискримінацію за ознаками «статі, раси, кольору шкіри, етнічного або соціального походження, генетичних характеристик, мови, релігії або переконань, політичних та інших поглядів, належності до корінних народів та національних меншин, майнового стану, місця проживання, обмеженої працездатності, віку або за іншою ознакою». Проект не містить чіткої заборони дискримінації за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності.

Виключення ознак сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, які містились в початковому проекті Конституції, зводить нанівець важливу нагоду подати чіткий сигнал для суспільства, що насильство і дискримінація щодо ЛГБТ є неприйнятними, а також нівелює можливість створити правові підстави для боротьби з таким насильством та дискримінацією.

Ми переконані, що ваші чіткі заяви на підтримку прав людини, такі, як зроблена напередодні Маршу рівності 5 червня 2015, надають України можливість повною мірою реалізовувати свої права людини. Ці заяви є також чітким сигналом владі та суспільству, що всі люди повинні бути наділені однаковими правами, без дискримінації або страху перед насильством.

Ми закликаємо вас продовжувати і надалі відкрито й активно підтримувати ідею повної реалізації всіх прав людини всіма людьми в Україні та наполягати на включенні всеохоплюючих антидискримінаційних положень до нової Конституції.
Ми звертаємось до Вас із проханням використати ваш політичний вплив, авторитет та повноваження для того, щоб сексуальна орієнтація та гендерна ідентичність були включені до ст. 42 проекту Конституції.

Ми закликаємо Вас як гаранта конституційних прав в Україні, та в якості Глави держави проявити лідерську позицію в цьому важливому питанні прав людини і виступити за політику недискримінації без будь-яких винятків.

Subscribe

 • (no subject)

  Просто так Решитесь смотреть - смотрите до последнего кадра.

 • (no subject)

  Нечаянно подумал, что уголовное "не верь, не бойся, не проси" и "бьют - беги, дают - бери" это, практически, полный канон…

 • (no subject)

  Кстати (некстати). Гениальный трэш-соус к пельменям под названием "всё лучшее сразу". Записывайте. Сметана, горчица, уксус, был бы хрен, и…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments